Pēkšņi nobruka WhatsApp: miljoniem cilvēki bez sakariem!

Problēmas ar lietotni WhatsApp Eiropā un Dienvidamerikā.

Lasi vēl: Vai var ”pasūtīt” bērna dzimumu? Jā, var gan!

Miljoniem lietotāju viedtālruņos pēkšņi pārstāja darboties lietotne WhatsApp, turklāt šis atgadījums ir pavisam dīvains, tā raksta avīze “Independent”.
Lietotne it kā strādā, bet jūsu ziņojumi nevienam netiek nosūtīti. Jūs arī neko nevarat saņemt.
Neatkarīgā mājaslapa “Down Detector” pastāstīja, ka pēkšņi tika pamanīts straujš WhatsApp lietotāju kritums Lielbritānijā un Eiropas kontinentālajā daļā.
Tas viss sākās aptuveni plkst. 18.00 pēcpusdienā.
Ņemot vērā forumos samazināto lietotāju skaitu, ar to radušās daudzas problēmas. Arī tur nav iespējams neko saņemt vai nosūtīt.

Lasi vēl: Tik īsu salātu pagatavošanas gaitu es neesmu redzējusi! Tik ātri pagatavot!
WhatsApp vienmēr tika uzskatīta par uzticamu lietotni, kurai reti kad rodas kaut kādas tehniskas dabas problēmas. Taču lielākā problēma pašlaik ir tā, ka to lieto vairāk nekā viens miljards lietotāju visā pasaulē, un daļai no tiem nācās piedzīvot vilšanos. Katru reizi, kad notiek kaut mazākā nobīde no normas, tiek ietekmēti miljoniem cilvēku.
Pašlaik uzņēmums izsaka atvainošanos par sagādātajām neērtībām, kā arī sola pēc iespējas ātrāk atrisināt radušās problēmas.
Jautājums, kas mūs vēl sagaida…

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close