Šīs lietas atrodas tavās mājās un tās izsūc visu labo enerģiju. Iespējams tāpēc tev neveicas.

Spoguļi nebūt nav vienīgā lieta, kas atrodas Jūsu mājās un ir spējīga piesaistīt neveiksmi. Uzzināsim kas ir šie priekšmeti!

Lasi vēl: 4 zodiaka zīmes, kuras ir neķītras un grēcīgas – ai, ai, ai!

Kurš gan nav dzirdējis par to, ka pastāv tādas lietas, kas ir spējīgas piesaistīt nelaimi?! Vai tādas atrodas arī Tavā mājā?!

Lielākā daļa noteikti zina par spoguļu nelabvēlīgo ietekmi, bet bez spoguļiem neiztikt, taču tos pilnīgi noteikti nevajadzētu likt pretī savām guļamvietām! Kā izrādās, ja Tavas dzīvokļa sienas ir zaļā krāsā, Tev noteikti vajadzētu padomāt par to pārkrāsošanu!

Saplēsts pulkstenis

Pēc fen-šui principiem ir slikti mājās turēt saplīsušas lietas, bet, ja šī lieta ir pulkstenis, tas Tavā ģimenē var atnest pat nāvi. 19. gadsimtā konstatēti vairāki gadījumi, kad saplēsti pulksteņi “zvanījuši” nāvi.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close