Skarbā patiesība par kuru būtu jāzina ikvienai dzemdētājai

Ko jūs domājat par ķeizargriezienu? Ja jums šķiet, ka tas ir nesāpīgākais un vienkāršākais bērna piedzimšanas veids, mēs nevaram tevi vainot. Galu galā tā daudzi domā!

Lasi vēl: Met pie malas Viagru, tas Tev nav vajadzīgs. Labāk uzēd kādu no šiem un ļaujies mīlas priekiem bez rūpēm! Produkti spēcīgākai erekcijai!

Lai gan šai operācijai ir vairāki medicīniski riski un komplikācijas, daudzām sievietēm ir būtiska nepieciešamība pēc ķeizargrieziena. Arvien vairāk sieviešu visā pasaulē atsakās no dabiskām dzemdībām apzināti izvēloties šo metodi.

Daudzas sievietes nemaz neapzinās šīs operācijas sekas un riskus, tādēļ esam nolēmuši tev pastāstīt visu ko zinam par šo tēmu.

Šī ir nopietna operācija

Patiesībā šī ir nopietna vēdera operācija, kas bez anestēzijas (vispārējas vai vietējas) būtu neticami sāpīga. 12 stundas pēs operācijas urinēšana ir iespējama tikai caur katetru un rēta sadzīst tikai 24 stundas pēc operācijas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close