Skutelis atgriežas ar smieklīgu VIDEO, kas “ierēc” par tēmu, kurai piekrīt teju visi Latvijas šoferīši

Ar šo video Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli atgriežas pēc pārtraukuma pie skatītājiem. Jaunākā epizode gaidāma 12. marta vakarā.

Video Jānis smieklīgā veidā izklāsta sen sasāpējušos tēmu visiem Latvijas iedzīvotājiem – lielo ceļu kaisīšanu ar sāli.

Atgādināsim, ka Ziemā slīdamības mazināšanai galvenokārt tiek izmantots nātrija hlorīds, zinātnieki neiebilst pret tā kaisīšanu, taču iesaka izmantot īpašu substrātu augu aizsardzībai. Tomēr arī šoferīšiem tas sagādā ne mazums galvassāpju, jo auto pēc braukšanas burtiski pārklāj sāls kārta.

Relatīvi vismazāko iespaidu uz vidi atstāj sīkšķembiņu, smilts un grants izmantošana.

Lasi arī: “Zebra” parāda, kā aprīkotas policijas netrafarētās automašīnas

«Tās nav lētas, bet ir atzīstamas tehnoloģijas mazākās pilsētās uz zemas intensitātes ceļiem ar nelielu kustības ātrumu, bet pie nosacījuma, ka ielu un ceļu ūdens atvades sistēmas tam ir paredzētas. Ir valstis, kur atsevišķu ielu vai ielu posmu un trotuāru apsildei ziemā tiek izmantota elektrība. Tas viss diemžēl nedarbojas un nebūs efektīvi uz maģistrālēm un lielajiem autoceļiem ar lielu kustības ātrumu un intensitāti,» ir pārliecināts G. Karps.

Šķir otru lapu, lai noskatītos jauno J. Skuteļa VIDEO

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close