Sociālajā vidē klejo ziņas par Silvestra Stallones nāvi. Draugi, neuzķerieties – viņš ir sveiks un vesels!

”Silvestrs Stallone miris 2018. gadā” – šāda viltus ziņa klejo vietnē ”Facebook”. Diemžēl daudzi notic un apraud zvaigzni. Noskaidrosim patiesību!

Lasi vēl: Uzkoda ”Napoleons”. Nē, nē šī nav torte, bet gan – uzkoda!

Nav nekādas oficiālas ziņas par Rokija nāvi. Šāda viltus ziņa jau cilvēkus satrauca 2016. gadā, taču arī šogad blēži ir palaiduši sociālajā vidē šādu ziņu, šādi vēsta business2community

Šoreiz ir piemeklētas fotogrāfijas, lai apmuļķotu cilvēkus un diemžēl tūkstošiem cilvēku notic un pārdzīvo šādas zvaigznes nāvi. ”Facebook” šāda ziņa izveidotu, lai vāktu skatījumus un protams, viņiem tas arī izdodas.

Vietnē ”Twitter” cilvēki arī dalās ar bēdu ziņām un izteiktu līdzjūtību. Tikai daži no cilvēkiem nolemj pameklēt oficiālu informāciju. Stalone ir amerikāņu aktieris, režisors un scenāriju autors. Viņam ir tūkstošiem fanu visā pasaulē.

Šī viltus ziņa pāris stundu laikā ir apceļojusi visu pasauli un cilvēki ir satriekti, taču nav pamata satraukumam. Šādas ziņas ik gadu seko par kādu zvaigzni un tas ir neizbēgami.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close