Vai veikalos nopērkamie vitamīnu un proteīna dzērieni ir veselīgi un no tiem ir kāds labums?

Latvijas televīzijas izzinošajā raidījumā “Aizliegtais paņēmiens” skaidro, vai šo brīnumdzērienu sastāvs patiesībā ir tik labs, kā to informē ražotāji.

Vai tiešām izdzerot vitamīniem vai proteīnu bagātinātos dzērienus mēs kļūsim veselāki, slaidāki, pat gudrāki?

Veikalu plauktos parādās arvien vairāk jaunu pārtikas produktu, šis ir īstais brīdis, lai noskaidrotu, kas patiesībā ir to sastāvā un kā to uzturvielas ietekmē cilvēka organismu.

Raidījumā tuvāk aplūkoti tādi vitamīnu dzērieni kā Mangaļi Fitness, Mangaļi Isotonic, Mangaļi Magnesium un Vitamin Performance, ko izplata Cēsu Alus.

Tāpat tuvāk aplūkoti olbaltumvielām bagātinātie piena dzērieni: Baltais Protein, Piena Spēks, Spēks Smūtijs, Lakto Pro, Fit&Protein, kā arī Protein Performance dzēriens.

Cik tad labi un veselīgi tie ir? Skaties video:

Avots: youtube.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close