Viņa Facebook apstiprināja draudzību ar nepazīstamu vīrieti. Pēc pāris dienām notika kas patiešām briesmīgs

Mūsdienās teju visi izmanto sociālos tīklus. Ja jums nav Facebook, Twitter vai Instagram, jūs, visticamākais, dzīvojat uz Mēness.

Lasi vēl: Darbošanās pa dārzu bez sāpēm mugurā

Taču vispopulārākais no visām šīm lapām ir Facebook, kur jūs nekad nevarat būt droši, kas tieši lasa vai skata jūsu profilā ievietoto informāciju.
Reti kurš aizdomājas par to, ka nevajadzētu apstiprināt draudzību ar nepazīstamiem cilvēkiem.
“Viral Hatch” padalījās ar kādu stāstu, kas pavisam nesen paguva aplidot visu internetu. Izlasiet šo stāstu arī jūs un kārtīgi aizdomājieties!

Šo rakstu uzrakstīja bijusī varas iestāžu darbiniece:

“Kaut kāds nepazīstams vīrietis uzaicina jūs Facebook lapā. Jūs viņu nepazīstat, bet viņš bildē izskatās ļoti simpātisks, tādēļ nolemjat apstiprināt ar viņu draudzību.
Šodien jūsu meitai ir pati pirmā skolas diena. Viņa tik mīļi izskatās savā skolas formā, ka jums sirdsapziņa neļauj viņu nenofotografēt un neielikt savā Facebook profilā, lai parādītu viņu visiem saviem draugiem un radiniekiem.
Jūs esat tik ļoti priecīga, ka pat “iečekojaties” skolā, atzīmējat to Facebook, un rakstāt: “Nespēju noticēt, ka viņa jau ir tik liela. Kā laiks skrien! Tik ļoti lepojos ar savu meitiņu!”

“Pa to laiku noslēpumainais vīrietis, kuru jūs nepazīstat, bet nesen apstiprinājāt ar viņu draudzību Facebook, saglabāja jūsu meitas pirmo skolas bildi uniformā, lai tālāk to nosūtītu 60 vīriešiem visā pasaulē ar šādu te aprakstu:

“Meitene. Vecums – 5 gadi.
Kastaņu brūni mati, brūnas acis.
5000 ASV dolāri.”

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru